Soffbord samt sidobord, 1900-talets andra hälft.

Fanerad i sten/konstmassa samt mässingslist. Längd 90 cm. Bredd 90 cm. Höjd 41 cm samt längd 77 cm. Bredd 55 cm, höjd 54 cm.

Iänmukaista kulumaa. Jälkiä. Kolhu.

Lähtöhinta
3 000 SEK