SEKRETÄR, 1800-tal.

SEKRETÄR, 1800-tal.

Ek. 4 lådor. Nerfällbar skiva med bakomliggande låd- och hyllinredning. Dragbar skrivskiva. L 93, b 54, h 105.

Kompletterad, slitage och smärre skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK