128819
SATSBORD, 2 delar, stämplat Furnituremaker Danish controll. 1960-tal.
Satsbord, 2 delar, stämplat furnituremaker danish controll. 1960-tal.

Rektangulära resp kvadratiska skivor på raka stålrörsben. 59 x 40 resp 42 x 42. H 46 resp 42.

Slitage, repor. Ej ursprungligen sammanhörande.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK