BARSKÅP, Swedish modern, 1940-tal.

Fanerad i olika träslag. Intarsia dekor. Överdel med pardörr med bakomliggande inredning. Underdel med två fällbara luckor. Bredd 116 cm. Djup 40 cm. Höjd 121 cm. Nyckel finns.

Iänmukaista kulumaa. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK