MINNESMYNT, 3 st, bla brons, Sverige resp Luxemburg 1858-1961.

"A M Victor Tesch, Le Luxembourg Reconnaissant, Inauguration du Chemin de Fer du Luxembourg", "Utställningen Stockholm 1897", "Svenska Handelsbanken 1961". Diam 3-6.

Slitage, repor, smärre stötskador.

Lähtöhinta
600 SEK