PARTI SILVER, 8 delar. 1900-tal.

Tre bägare, fat samt fyra stycken ströare. H 8-13,5. Fatets diam 15.

Slitage. Smärre bucklor. Pokalerna med gåvogravyrer.

Lähtöhinta
600 SEK