129735

PARTI GLAS, 8 st, tidigt 1900-tal.

Rutslipad dekor. Två skålar på fot, två olika lockdosor, flakong, två ovala skålfat. H 3-19.

Slitage, smärre nagg.

Lähtöhinta
800 SEK