130127

SALONGSGRUPP, 7 delar, gustaviansk stil.

Salongsgrupp, 7 delar, gustaviansk stil.

Bronserad. Dekor av rosor. Soffa, l 170, ett par karmstolar, 4 stolar.

Slitage, smärre skador och fläckar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
4 000 SEK