2 matknivar, l 22.5.
6 smörgåsknivar, l 19.5.
4 mindre knivar, l 16.
2 smörknivar, l 16.
6 matgafflar, l 19.5.
6 smörgåsgafflar, l 17.5.
4 mindre gafflar, l 13.5.
6 matskedar, l 20.
6 bordsgafflar, l 18.
5 teskedar, l 12.
Matskedar, matgafflar samt matknivar med monogramsign. En matkniv med större hack på egget. Samtliga med repor.