130141

LOCKBOJAN, porslin, Kina, 1800-tal.

Lockbojan, porslin, kina, 1800-tal.

Dekor av fåglar och blommor. H 20.

Mindre nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
800 SEK