130203
SERVISDELAR, 26 st, flintgods, "Victoria", Rörstrand sent 1800-tal.
Servisdelar, 26 st, flintgods, "victoria", rörstrand sent 1800-tal.

Blåvit dekor. 6 tallrikar, 7 djupa tallrikar, 3 runda fat, 8 assietter, såsskål, uppläggningsfat samt fiskfat med silfat.

Skador, nagg och flisor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK