SERVISDELAR, 26 st, flintgods, "Victoria", Rörstrand sent 1800-tal.

Blåvit dekor. 6 tallrikar, 7 djupa tallrikar, 3 runda fat, 8 assietter, såsskål, uppläggningsfat samt fiskfat med silfat.

Skador, nagg och flisor.

Lähtöhinta
1 500 SEK