Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SYBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Mahogny. Fällock med invändig spegel. Låda samt under vidhängande låda ( ej monterad). Svarvade ben. L 50, h 34. h 68. Borstar medföljer.

Hårt slitage, skador.

Lähtöhinta
1 000 SEK