130223

FÄLLBORD, 1800-tal.

Fällbord, 1800-tal.
Fällbord, 1800-tal.
Fällbord, 1800-tal.
Fällbord, 1800-tal.

Björk. Rund fällbar skiva på tredelad pelarfot. Diam 74, h 76.

Hårt slitage, sprickor, fanérskador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK