130241

SYBORD. Sengustaviansk stil, 1900-tal.

Sybord. sengustaviansk stil, 1900-tal.

Mahogny med mässingsbeslag och lister. Två lådor. Raka nedåt avsmalnade ben. L 55, b 36, h 69. Nyckel finns.

Slitage, ställvis blekt, smärre repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK