130241
SYBORD. Sengustaviansk stil, 1900-tal.
Sybord. sengustaviansk stil, 1900-tal.

Mahogny med mässingsbeslag och lister. Två lådor. Raka nedåt avsmalnade ben. L 55, b 36, h 69. Nyckel finns.

Slitage, ställvis blekt, smärre repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK