130245

SPEGELBYRÅ, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Spegelbyrå, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Byrå med tre lådvarv. Spegeluppsats med dekor av voluter. L 116, b 52, h 220.

Bruksslitage, fuktskador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
5 000 SEK