130261

SOFFBORD, 1950/60-tal.

Soffbord, 1950/60-tal.
Soffbord, 1950/60-tal.
Soffbord, 1950/60-tal.
Soffbord, 1950/60-tal.
Soffbord, 1950/60-tal.
Soffbord, 1950/60-tal.

Jakaranda. Två utdragbara svarta skivor. L 159, b 63, h 50.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 800 SEK