130295

MATBESTICK, 12 st, silver, Ryssland sent 1800-tal.

Matbestick, 12 st, silver, ryssland sent 1800-tal.

6 matgafflar, 6 matknivar. L 21 resp 27.

Slitage, monogramgravyrer. Anlöpningar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK