130307
SYBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft.
Sybord, karl johan, 1800-talets första hälft.

Mahogny. Uppsats med lådor och balusterformad gallerkant. Låda. Peltaformat ben på fyrdelat fot. L 89, b 47, h 87.

Hårt slitage. Stora fanérskador. Lösa delar. Nyckel saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
3 000 SEK