130417

PARTI BESTICK, 7 delar, silver, Danmark.

Parti bestick, 7 delar, silver, danmark.

Skedar 3 st, gafflar 4 st. L ca 21.

Slitage, repor. Gravyr på 2 gafflar och 1 sked.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
700 SEK