130419

PARTI SILVER, 8 delar, 1900-tal.

Parti silver, 8 delar, 1900-tal.

Skedar, olika storlekar. Dekor av samemotiv.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
800 SEK