HALLBYRÅ, 1960-tal.

HALLBYRÅ, 1960-tal.

Teakfanér. Raka sidor, två lådor, fyra ben. L 60, b 30, h 51.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK