SKÅP, renässansstil, delvis 1700-tal.

Bonat. Rakt krön, 4 dörrar. Kasett och räfflad dekor. L 130 B 60 H 164.

Bytta delar, slitage, lås saknas, maskstunget.

Lähtöhinta
4 000 SEK