Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

KOPP med FAT, porslin, empire, Berlin, sign Stockholm 1827.

Polykromt porträtt av drottning Josefina av Sverige och Norge (1807 - 1876). H 12, l 11,5. Fatets diam 15,5.

Fat med nagg. Lätt slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK