BESTICK, 4 st, förgyllt silver. Bl.a 1700-tal.

Sked Stephan Halling Örebro 1792, gaffel Johan Henrik Lampa Stockholm 1821, uppläggningssked importstämplar samt kaffesked CG Hallberg Stockholm 1941. L 13,5-21.

Slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK