Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

SEKRETÄR. England 1700/1800-tal.

Mahognyfanér. Skrivinredning bakom klaff. L 106 B 55 H 115. Nyckel finns.

Repor. Slitage. Slagmärken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK