PARTI PORSLIN, 6 delar, Kina, 1700/1800-tal.

Två st penställ, h
10,5. Skål med fat, h 5, fatets diam 12. Urna, h 7,5. Äggskalsskål, h 4,5.

Sprickor, nagg.

Lähtöhinta
1 200 SEK