SOFFA samt KARMSTOLAR, ett par, gustaviansk stil, 1800-tal.

Vitlackerade med bronserade detaljer. Stoppad rygg och sits, krönt av rosett. Kannelerade ben. Soffan l 202.

Färg samt bronseringsslitage. Slitage samt fläckar på klädsel.

Lähtöhinta
12 000 SEK