BÖCKER, 4 st. Frankrike, bl a 1800-tal.

M A Dumas; 2 band Le comte de Monte-Cristo, Paris 1849. Eugene Sue; Le Juif Errant, Paris 1845. Marco Polo La description du Mond.

Slitage.

Lähtöhinta
700 SEK