BLÄCKHORN, porslin, troligen Rörstrand, sekelskiftet 1800/1900.

Hukande man, lila glasyr. H 12.

Smärre slitage och krackelering. Nagg lockets insida.

Lähtöhinta
300 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?