DOCKMÖBLER, 7 delar, Walterhausen, Tyskland sent 1800-tal.

Soffa med en karmstol och ett par stolar. Skrivbord med uppsats. Spegel. Sybord. Fotoram med bild av Oscar II medföljer. H 6-18.

Ställvis hårt slitage, skador, lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK