VASER, 2 st, stengods, Rörstrand, varav en Hertha Bengtson, omkring 1900-talets mitt.

Vas, dekor av blommor och blad mot blå fond, sign "Bengtson 1434", h 19. Vas, dekor av fiskar, h 12.

Obetydl slitage.

Lähtöhinta
800 SEK