SALONGSMÖBLEMANG, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Vitlackerad. Soffa, bord samt tre karmstolar. Bordet rund form med stenskiva. Diam 88, h 69. Soffa l 196.

Slitage. Färgbortfall. Klädselns sliten.

Lähtöhinta
5 000 SEK