Ring, med briljantslipade diamanter.

Totalt ca 0,18 ct. 18k vitguld. EAT, Thomasson Ab E A. Stockholm 1972. Storlek 17/47. Vikt 13,14 gram.

Bruksskick. Repor.

Lähtöhinta
9 000 SEK