Brosch, 18K guld med emalj och pärlor.

Södermalms guldsmedsaffär, 1901. Längd ca 3 cm, höjd ca 1,5 cm. Vikt 4,73 gram.

Åldersrelaterat slitage. Mindre skador på emaljen.

Lähtöhinta
3 000 SEK