VASER, 4 st, stengods, Rörstrand samt Gustavsberg.

Vas, "Argenta", Wilhelm Kåge, h 10.
Vas, Gunnar Nylund, h 21.
Vas, Carl-Harry Stålhane, h 16.
Vas, "Bohus", h 17.

"Bohus"-vasen med litet fotringsnagg. Övriga med obetydl slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK