PARTI SILVERBESTICK, 32 delar, bl.a. Sverige och England, 1800/1900-tal. Tot. vikt 615 g.

Skedar, 28 st, l 11 - 20,5.
Soppslevar, 2 st, 17,5 - 18.
Tänger, 2 st, l 12,5 - 14.

Bruksslitage, bucklor.

Lähtöhinta
1 000 SEK