PARTI MEDALJER OCH PLAKETTER, mest brons, några få silver, 1900-talets andra hälft.

De flesta "Kungliga Södermlands regemente" samt bla "Svenska FN-bataljonen 1960-61", "SMK Stockholmsavdelningen Shellkannan -54", "Två broar Strängnäs", "Kungl Skaraborgs regemente", "Sveriges Motorfederation". Två etuier med manschettknappar medföljer.

Slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK