SPEGEL, sengustaviansk, 1800-talets början. Bylanders art.

Förgylld och bronserad. Dekor av lyra, hermer, ekblad samt pärllist. H 175 B 85.

Slitage. Bytt glas.

Lähtöhinta
8 000 SEK