MATSERVIS, 28 delar, porslin. Arabia Finland, 1900-tal.

Blomsterdekor. 2 terriner med lock, såssnipa, 3 serveringsfat, 6 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 6 mindre tallrikar samt 5 assietter.

Nagg. Slitage.

Lähtöhinta
800 SEK