SÄNGKAMMARMÖBEL, 3 delar, jugend, 1900-talets början.

Spegelbyrå med fyra lådor, stenskiva samt spegeluppsats. L 126, B 60, H 181. Nattduksbord med låda samt dörr, stenskiva. L 42, B 42, H 85. Sänggavlar, kortsidor samt långsidor. Innermått L 197, B 138. Skurna blomsterdekorer.

Slitage. Repor. Sprickor.

Lähtöhinta
3 000 SEK