15017
SKRIVBORD. Nyrenässans, 1800-talets slut.
Skrivbord. nyrenässans, 1800-talets slut.

2 hurtsar med skuren dekor av ugglor, hyllinredning. Låda under skivan. L 149, B 88, H 76.

Fanerskador, slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK