BYRÅ. Nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Valnöt. Rak form med fyra lådor. Svarvad dekor på sidorna. L 74, b 41, h 99. Nyckel.

Slitage, repor, sprickor.

Lähtöhinta
600 SEK