SKÅP. Barockstil, 1800/1900-tal. Nordeuropa.

Bonat. Rakt krön. Dörrpar med hyllinredning. Två lådor. Fyra kulfötter. L 116, b 44, h 187.

Renoverat. Slitage. Sprickor.

Lähtöhinta
3 000 SEK