SKÅP, Kina, 1900/2000-tal.

SKÅP, Kina, 1900/2000-tal.

Lackarbete i guld och svart. Dekor med lekande barn. L 40 B 32 H 60.

Bubblor på skivan. Slitage. Repa.

Lähtöhinta
3 000 SEK