TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 5 delar.

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 5 delar.

Bord och 4 hopfällbara stolar. Gullackerat trä, silvermålad resp vit- och grönlackerad metall. Bord med kvadratisk skiva, l 58, b 58, h 79. Proveniens: Sommarlust, Kristianstad.

Slitage, rost, färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK