BLOMSTERBORD, gjutjärn, 1800-talets slut.

Rund skiva, upptill blomhållare. Ben m m formade som grenar. H 162.

Rostangrepp, spår av grön bemålning, slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK