SEKRETÄR, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Mahogny och valnöt. 4 lådor samt nerfällbar lucka med bakomliggande lådinredning.

Slitage. repor. Skadad lucka. Lös del.

Lähtöhinta
2 000 SEK