BÖCKER, 12 st, skönlitteratur och poesi, bla "Erotikon" av Per Hallström, 1800- till tidigt 1900-tal.

Rikt dekorerade hel- och halvfranska skinnband. Flera etikettmärkta G.Hedberg, kungl hofbokbindare, Stockholm.

Slitage, ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 000 SEK