SLAGBORD, "Allerum", Carl Malmsten.

Ek. Slätfanerad skiva på lamellträ. Underrede med slätfanerad yta ovan lamellträ. Massiv kantlister samt grindar. L 130, b 75, h 72.

Bruksslitage, skiva med enstaka stötskada.

Lähtöhinta
4 000 SEK