BOKHYLLOR/MÖBLEMANG, String Design AB, Nisse Strinning, 1950/60-tal.

31 delar, bla teakfanerat. Bestående av tvålådig låsbar hurts, L 78, b 30, hylla med två skjutdörrar, L 78, b 20, h 32; varav en med dörrar i olika färger, samt en större hylla med två dörrar i olika färger, L 78, b 30, h 42. Hyllplan, 10 st, L 78, b 20, samt 7 st hyllplan, L 78, b 30. Gavlar, 8 st med H 218 samt 2 st gavlar med H 52. Skrivbordsskiva med ben i en sida, L 130, b 78, h 72.

Skador och slitage.

Lähtöhinta
2 800 SEK
Tilaa uutiskirjeemme